By goście mieli co wspominać. Wystrzałowe atrakcje weselne

Sezon weselny w pełni, zaś młode pary prześcigają się w pomysłach na „udoskonalenie” weselnego przyjęcia. Sam zespół już nie wystarczy. Obecnie ponadplanowe atrakcje weselne to lampiony, oraz.

atrakcje weselne

Autor: Madeleine Deaton
Źródło: http://www.flickr.com
.. papier toaletowy ze zdjęciem pary młodej.
konferencja

Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie chyba żadne wesele nie może odbyć się bez czekoladowej fontanny.

To świetny pomysł, aby przeczytać omawiany materiał, gdyż inne nasze strony zawierają równie ciekawe treści, które zaabsorbują Cię całkiem.

Zwykle spływa z niej mleczna czekolada, choć do wyboru są również: biała, lemonkowa czy o smaku cappuccino. 100 gości pałaszuje najczęściej około 6 kg smakołyku, w którym możemy maczać 13 typów owoców. Na podobnej zasadzie funkcjonują wodotryski alkoholowe oraz z sokiem. Niektórzy narzeczeni stawiają jednakże na trochę większą ekstrawagancję kulinarną. Wynajmują machiny do cukrowej waty, popcornu, a również hot-dogów. Na ogół są atrakcją na poprawinach, na których jest więcej dzieciaków. Łakocie stanowią też podziękowanie za udział w uroczystości. „Dziękuję” możemy powiedzieć w postaci miodu w słoiczku, torebki herbatki lub kawy, migdałów i czekoladek w lukrze jak też lizaków. Więcej info: >>link<<

Są pary, jakie chcą w trakcie ślubu czuć się niczym w niebie. Wynajmują więc anioły. Paradują one na szczudłach podczas składania życzeń przed kościołem i obsypują gości płatkami róż bądź drobinkami złota. Możemy również wybrać tuby strzelające barwnym konfetti bądź banknotami falsyfikatami.

W powietrze puszczane są także lampiony, para białych gołąbków, jak również balony napełnione helem, wylatujące z olbrzymiego pudła opasanego kokardą. Ostatnimi czasy modna jest również obsługa barmańska na weselu – . Koniecznie odwiedź powyższy adres
26 listopada, 2022