Coraz lepsze urządzenia – sprawdź

Świat posuwa się do przodu, a co się z tym wiąże elektronika również się odmienia, co spowoduje, iż co chwilę na rynku zjawia się coś nowego, co ma nam uprościć działanie, spowodować, iż siedzenie przed komputerem będzie dla nas mniej męczące. Na pewno trzeba się zastanowić, co z tych produktów może nam się przydać.

O nadgarstki warto dbać

słuchanie muzyki

Autor: Jason Corey
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli spędzamy sporo czasu operując myszką, mięśnie naszej dłoni, a zwłaszcza nadgarstka są wciąż napięte, co ma możliwość w przyszłości doprowadzić do zwyrodnienia mięśni. Nie będziemy mogli ruszać dłonią, a przeniesienie nawet pustej szklanki będzie nam sprawiało ból. Na szczęście możemy temu zapobiec zakupując 4world podkładka żelowa pod nadgarstek (4world Podkładka żelowa pod nadgarstek), posiada ona specjalną podpórkę na której możemy położyć nadgarstek, a dzięki temu, iż jest ona żelowa, to wspaniale dopasowuje się do ruchu naszej ręki, dzięki czemu nie utrudnia nam pracy. Kiedy natomiast w czasie pracy kochamy słuchać muzyki i uwielbiamy jeszcze gdy jest ona ustawiona stosunkowo głośno, a równocześnie nie pragniemy przeszkadzać kolejnym, to trzeba zaopatrzyć się w SteelSeries Siberia V2 pomarańczowe (511056). My będziemy mieli okazję się radować idealnym brzmieniem, a równocześnie nasi współpracownicy nie będą słyszeli ani grama z tego, co dociera do naszych uszu.

Nagrywanie i odsłuchiwanie jest ważne

Autor: Altec Lansing

Kiedy prowadzimy jakieś nagrywanie głosem, bo przygotowujemy piosenkę, lub zobacz też montaż klimatyzacji zrobimy wykłady dla słuchaczy online, to na pewno należy do tego wykorzystywać jak najwspanialszego mikrofonu. I na szczęście z łatwością możemy zakupić Trust Starzz Microphone (16973) – Trust Starzz Microphone (16973). Jest to mikrofon ustawiony na trójnożnej podstawce, oferujący guzik wyciszenia, więc bez wątpienia będziemy z niego niesamowicie zadowoleni. Ale kiedy coś nagrywamy, to bez wątpienia później pragniemy tego odsłuchać, dlatego równocześnie powinniśmy się okupić w głośniki Edifier głośniki E3350 czarne (Edifier Prisma E3350 black). Proponują nam one wspaniałe brzmienie, a dzięki temu, że z łatwością będziemy mogli położyć je po całym pokoju, to będziemy mieli okazję niejako otulić się tym brzmieniem.

To nie są duże koszty
Ktoś może wspomnieć, iż nie stać go na zakup tak świetnego sprzętu, nie mniej warto sobie wydawać sprawę z tego, że jest to owszem sprzęt świetnej jakości, lecz jednocześnie jest on niesamowicie przystępny cenowo, więc każdy ma szanse sobie na niego zezwolić.

24 października, 2022