Funkcjonalna torba na lustrzankę.

Nowa i niezwykle użyteczna torba Case Logic została wyprodukowana do przechowywania lustrzanek z wymiennymi obiektywami. Główna komora w torbie poza aparatem pomieści też obiektyw jak i lampę błyskową. Torba wewnątrz wyścielona jest nylexem, który zabezpiecza aparat przed uszkodzeniami, zarysowaniami jak i niezbyt korzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapięcie na rzep gwarantuje łatwy i szybki dostęp do aparatu.

W zapinanych na zamek błyskawiczny komorze głównej oraz kieszonkach bocznych schować można akcesoria np.: kable, karty pamięci, ściereczki, filtry czy akumulatory, do których zawsze ma się gwarancję szybkiego dostępu. Przednia komora jest ładowana od góry, co przekłada się na możliwość szybkiego wydobycia aparatu z pokrowca, kiedy tylko nadarzy się okazja do zrobienia interesującego kadru. Z nową torbą Case Logic

plecak na kamerę

Autor: MarLeah Cole
Źródło: http://www.flickr.com

nie trzeba martwić się o komfort użytkowania. Torba Wyposażona jest w mięciutki uchwyt ręczny, jak i odpinany, wyściełany pasek do noszenia na ramieniu, który można z łatwością odpiąć. Stabilność noszenia torby Case Logic zapewnia specjalne mocowanie do pasa. Wzmocniona, wodoszczelna podstawa torby gwarantuje o bezpieczeństwo lustrzanki, gdy położy się go na mokrej powierzchni. Wzmacniany, gumowany spód zabezpiecza sprzęt przed upadkiem oraz wilgocią, a gruba pianka chroni lustrzankę w górnej części pokrowca.

aparat fotograficzny

Źródło: pixabay

Torba Case Logic to znakomite rozwiązanie dla osób które podróżują i którzy chcą mieć porządek w często używanym sprzęcie. Torba Case Logic cechuje się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Torba Case Logic została wytworzona z odpornej, poliestrowej tkaniny. Dodatkowe kieszenie na gadżety na pewno zostaną docenione przez posiadaczy większych aparatów. Boczne kieszonki pomieszczą dodatkowe baterie, kable, filtry oraz małe gadżety. Wewnętrzna, zapinana zamkiem błyskawicznym kieszeń to idealny schowek na cenne drobnostki. Torbę Case Logic (SLRC201) można mieć przewieszoną przy pomocy rozłączalnego paska naramiennego, uchwytu na dłonie albo sprzączki na pasek.

30 listopada, 2022