Gadżety do urządzeń elektronicznych

Duży wybór urządzeń elektronicznych w ostatnich latach spowodował, że duża część z nas posiada komórkę, laptop czy tablet. Przenośność tych sprzętów i ogólny dostęp do sieci internetowej z kolei sprawiają, że elektroniczny sprzęt przeważnie jeździ razem z jego użytkownikami.

IdeaPad U260

Autor: Agencja 21
Źródło: Agencja 21
Jest przez to narażony na mechaniczne uszkodzenia powstałe podczas uderzeń czy upadków, sporo tabletów i smartfonów uległo rozbiciu przez nieostrożne użytkowanie. Dlatego też chcąc podróżować ze swoim sprzętem warto zaopatrzyć się w porządną torbę przeznaczoną do odpowiedniego urządzenia. Jest pożądane, aby taka torba wykonana była z dobrego, solidnego materiału, posiadała wygodną rączkę i mocny pasek do noszenia i posiadała w środku grubą wkładkę amortyzującą która będzie chronić elektronikę.

Dobrymi jakościowo a przy tym niezbyt drogimi tego typu akcesoriami są produkty firmy Tucano, dedykowane dla sprzętów o różnych gabarytach. Tucano 11,6″ szary (BNW-10G) to produkt dedykowany dla netbooków i dużych tabletów. Stonowany szary kolor jest uniwersalny dla większości klientów, a wygodny zamek elektryczny i dodatkowa boczna kieszeń w dużym stopniu powiększają funkcjonalność tej torby.

Za to Tucano BNW10-F (BNW10-F) doskonale się nadaje dla sprzętów o przekątnej 10′, czyli większych tabletów i niektórych modeli netbooków. Torba ta charakteryzuje interesującą, odważną kolorystyką, do wyboru są egzemplarze w kolorze fioletu, niebieskim, szarym oraz czerwonym. Kolejny model tego producenta, czyli Tucano Netbook Wallet 10 jasnoszara (BNW10-SL) został zaprojektowany dla netbooków i innych urządzeń do 12 cali. Ma on tylną, dużą kieszeń a także wygodny w użyciu, obrotowy pasek. Jest on wykonany z dobrego jakościowo poliestru, i analogicznie jak wcześniej opisywane modele występuje również w paru innych wersjach kolorystycznych. Dla pełnej ochrony naszej elektroniki warto się zastanowić nad modelem ze zwiększoną pianką do ochrony wewnętrznej. Na przykład może to być w kolorze ciemnej czerwieni, przeznaczony dla sprzętów o przekątnej ekranu do 10 cali.

25 marca, 2022