Gry na PC które są najlepsze?

Osoby, które grają w gry na komputerze dobrze wiedzą, że to najsensowniejszy sposób na relaks w wolnym czasie. A gier jest bardzo dużo i wiele z nich jest faktycznie świetnych. Idealna grafika, dopasowana muzyka, świetnie wymyślone postaci i ciekawa fabuła prowadzą do tego, że ciężko się oderwać. Każda osoba, która lubi taki rodzaj rozrywki ma też swoje ulubione gry. Niektóre z tych ulubionych gier są w wielu rankingach uznawane za najlepsze wg wielu magazynów o tematyce komputerowej.

gry komputerowe

Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Na sto procent w czołówce wielu rankingów pojawia się zaginięcie ethana cartera. Zalicza się ją do gier przygodowych dla osób pełnoletnich.

Istnieje oryginalna strona www (http://tablicowo24.pl/), na jakiej odnajdziesz interesujące informacje, które należy sprawdzić. Odwiedź ją tutaj.

Fabuła jest oparta na poszukiwaniach Ethana Cartera – małego dziecka. Zaczyna szukać go niestrudzenie detektyw, który trafia na o wiele większą zagadkę aniżeli zniknięcie chłopca, mianowicie na serie morderstw. Wszystko w grze zostało dopracowane do najdrobniejszego szczegółu. Jeżeli jesteśmy fanami gier przygodowych, to na sto procent będziemy zadowoleni, że ta gra trafiła w nasze ręce. Sposób, w jaki poukładano zagadki, które musimy rozszyfrować będąc głównym bohaterem, są bardzo płynnie połączone. Dobrze, więc spróbować się w danej grze, na sto procent nikt tego nie pożałuje.

Gra dla miłośników Tolkiena

Każdy, kto uwielbia Tolkiena na 100% będzie szalał z radości na punkcie gry śródziemie: cień mordoru. To gra wyprodukowana z myślą dokładnie o fanach Władcy Pierścieni. Gra została stworzona w bardzo fajny sposób. Dobrze, więc sprawdzić opis gry i iść przez wszystko, co jest zawarte na płytce krok po kroku. To, że gra nawiązuje do tolkienowskiego świata nie oznacza, że wszystko od A do Zet zostało tam odtworzone.

granie w gry

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com

Gdybyśmy mieli wiedzę, co się dokładnie zdarzy nie mielibyśmy radości z grania. Gra jest tak skonstruowana, że poza najistotniejszą misją zwiadowcy upiora można było robić jeszcze całe mnóstwo innych rzeczy. Także nikt grając w tę grę nawet kilka godzin dziennie się przy niej nie znudzi.

Jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji, by zagrać w śródziemie: cień mordoru to nie powinniśmy odkładać tego na potem. Trzeba wybrać się do sklepu znaleźć płytę i upewnić się, czy faktycznie jest to jedna z najlepszych gier na komputer. A jeśli będzie tak, co jest mało prawdopodobne, że gra nam się nie spodoba, to wśród naszych znajomych na sto procent znajdzie się ktoś kto grą się zachwyci i chętnie ją przygarnie.

30 listopada, 2022