Jakie buty wybrać na wakacyjny wyjazd? Wybieramy spośród sporej ilości modeli

Sklepowy wybór zawsze jest ogromy. Lato w Polsce bywa kapryśne, więc musimy mieć pewien wybór butów. Jakie buty wybrać na nadchodzące lato, aby wrzucić je do torby i mieć w czym chodzić?

kolorowe trampki

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
kolorowe trampki

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nie jest łatwo przewidzieć prognozę na lato, ponieważ bywa ona psotna. Czasami urlop upływa pod znakiem sandałków, a czasem gumowców. Warto przemyśleć, jakie buty dokupimy i spakujemy, żeby uniknąć modowej wtopy oraz żeby być naszykowanym na każdą pogodę. No i oczywiście żeby być w stanie domknąć walizkę. ((przeczytaj informacje)) Ostatnio modne są krótkie kaloszki, które pozwolą oszczędzić miejsce, a równie dobrze pełnią swoją rolę i to na nie warto postawić kiedy jedziemy w rejony, jakie przez swoją lokalizację są deszczowe. Jeżeli pogoda jest w kratkę, na niedalekie wypady sprawdzą się również kolorowe trampki. Jeśli mamy białe (zobacz meble stylowe biale) albo granatowe, będą nam pasować do ogromnej ilości zestawów i idealnie wpiszą się również w marynarski styl. Sporą zaletą, którą mają kolorowe trampki jest fakt, że będą pasować także do dresówek czy dżinsów, więc mogą to być buty, z którymi podczas wyjazdu nie będziemy chcieć się rozstać. Do walizki warto wrzucić też lekkie baleriny. Jedne buty tego typu w jasnym kolorze musi nam się sprawdzić na wyjścia czy wieczorny spacer. I naturalnie sandałki – lekkie, srebrne czy karmelowe lub dość modne ostatnio sandałki z pomponikami. Sandałki te ożywią każdą stylizację i świetnie zdadzą egzamin w gorący dzień. Tutaj więcej: interesujące kolorowe trampki.

Jak widać przed wczasami należy zaplanować zabranie kilku par, żeby nie robić na miejscu zakupów na gorąco i rozkoszować się wakacjami. Przeczytaj więcej: .
4 marca, 2022