Kilka interesujących pomysłów na bożonarodzeniowe przebrania

Na pytanie, gdy przyda Ci się czapka Mikołaja, odpowiedź wydaje się być niezwykle prosta: w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Jednak z tą sytuacją wiążą się określone wydarzenia, tak te w gronie rodziny, jak również w gronie znajomych z pracy.

komunia

Autor: Mia & Steve mestdagh
Źródło: http://www.flickr.com
Oto kilka sposobności, kiedy warto by było mieć stosowne ubranie.
czapki mikołaja kolorowe

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Raczej każdy z nas posiada swoje wspomnienia dotyczące kogoś z najbliższych, kto przebrał się za Św. Mikołaja. Czasem bez pomyłki odgadywaliśmy wtedy, że to w rzeczywistości przebrany stryjek albo ojciec. Innym razem z wielkim zainteresowaniem obserwowaliśmy nieznaną osobę w czerwonym stroju. Boże Narodzenie to idealna okazja, żeby sprawić tego typu radość najmłodszym członkom swojej rodziny. Zdarzenie na bardzo długo zapisze się w ich pamięci.

Jeśli taki tekst Cię zaabsorbował, to bez zwłoki wejdź na ten link – ta unikalna strona (https://krematoriumgloria.pl/) z pewnością także okaże się dla Ciebie ciekawa!

W tego typu przebraniu nie może naturalnie zabraknąć czapki Mikołaja kolorowe ich wersje też są atrakcyjne. Dobrym rozwiązaniem będzie obszerne nakrycie głowy, ponieważ pod taką czapką łatwiej jest ukryć swoją tożsamość.

Wiele firm praktykuje tradycję opartą na tym, że przed świąteczną przerwą Zespół spotyka się na kolację. Taka firmowa Wigilia często motywuje, aby kupić tematyczny prezent w formie swetra albo odmiennego ubrania nawiązującego do grudniowych Świąt. Jeśli brakuje Ci czasu na stworzenie przebrania, lub zwyczajnie źle czujesz się w tego rodzaju rzeczach, odpowiednim wyjściem będzie wybór kolorowej czapki Mikołaja. Możliwości jest dużo. Oprócz typowych czapek zwykłych rozmiarów, możemy kupić też w większym stopniu delikatne rozwiązania. W przypadku kobiet, doskonale sprawdzi się opaska na włosy z małą świąteczną czapeczką. Natomiast u panów świetnie wyglądać będzie krawat ze świątecznym motywem.

Kiedy jesteśmy w grupie ludzi nam najbliższych, najczęściej czujemy się komfortowo i pewnie. Mamy także większą odwagę do robienia eksperymentów z przebraniami. Czapka Mikołaja świetnie się wtedy sprawdzi.
20 maja, 2022