Który czytnik e-booków wybrać – zestawienie cen i cen Klindle

Kilka lat wcześniej przez rynek czytelniczy przewinęła się rewolucyjna zmiana, jaka całkowicie odmieniła podejście do literatury ogromnej rzeszy czytelników. Powodem tej rewolucji zostały czytniki e book, które jakiś czas temu nieśmiało pojawiły się na sklepowych półkach, by jakiś czas później zostać jednym z najchętniej kupowanych gadżetów elektronicznych na świecie. Czytniki e book różnią się nieco od swych kuzynów, to znaczy smartfonów oraz tabletów

.

Szybsze i bardziej mobilne notebooki Sony VAIO

Autor: Sony
Źródło: Sony
Po pierwsze ich podstawowym zadaniem jest odpowiednia prezentacja wyświetlanej książki. Co prawda tablety i smartrony także posiadają programy, które to potrafią, ale jest także kilka istotnych rzeczy, dzięki którym czytniki zyskały tak dużo popularności. Każdy, kto polubił czytanie, wie doskonale, jak dużą przyjemność daje przewracanie szeleszczących kartek.

Na czytnikach nie osiągnie się tego, lecz za to projektantom udało się wynalezienie takiego wyświetlacza, który bardzo wiernie oddaje wygląd prawdziwych papierowych kartek. Lecz chyba największą zaletą czytników jest ich mobilność, dzięki temu że utwory literackie zapisane są jako forma elektroniczna, to w niedużym urządzeniu można mieć cały księgozbiór, którego ktoś będzie potrzebował.

Najbardziej popularnym producentem czytników od pewnego czasu jest amazon, i raczej wszystko wskazuje na to że długo się to nie zmieni. Produkty tej firmy są po prostu najbardziej dopracowane, o czym świadczą miliony sprzedanych egzemplarzy. Czy będzie to jeden z prostszych modeli, takich jak , czy ktoś będzie wolał bardziej zaawansowany model z większą rozdzielczością, czyli amazon kindle paperwhite bez reklam, to w każdym przypadku otrzyma rewelacyjną jakość widzenia, szybkość pracy i przede wszystkim duży poziom niezawodności.

Chcesz zobaczyć kolejne obfite w informacje artykuły? Jeśli tak, to zobacz ofertę na witrynie (www.sport-dog.pl/), która z całą pewnością posiada cenne dane.

No i zapomnieć nie można o estetyce, bowiem amazon kindle paperwhite 2 bez reklam (zobacz naszą ofertę: )
jest zwyczajnie ładny i elegancki. Najbardziej popularne wersje czytników mają przekątną 6 cali, jest to idealny kompromis pomiędzy dobrym, wyraźnym obrazem i wygodą noszenia, ich dużym plusem jest również czas działania na akumulatorach, który jest znacznie dłuższy niż przy smartfonach i tabletach.

29 listopada, 2022