Kupujemy słuchawki różnych producentów – które najbardziej opłaca się kupić?

Porównując tanie modele słuchawek z takimi, które kosztują ponad pięćset złotych wiele osób zapewne zapyta, czym będą się one różnić między sobą. Czy rzeczywiście różnica w jakości wykonania i dźwięku jest takiej wielkości, jak różnice w kosztach zakupu?

Autor: RossinaBossioB
Dla przykładu możemy sprawdzić .

Jeśli niniejszy tekst Cię zafrapował, to bez ociągania wejdź na ten link, ponieważ on również Cię zainteresuje – to bardzo wiarygodna strona!

Kosztują one niewiele poniżej 100 zł i jak na swoją cenę prezentują bardzo dobre parametry. Są bardzo dobrze zrobione, mają odpowiednie pasmo częstotliwości i dobrą moc.

Na uszach trzyma się je w miarę wygodnie i nawet kilka godzin słuchania nie będzie powodować żadnych odgnieceń i ucisków.

To doskonały pomysł, żeby przeanalizować ten materiał, ponieważ pozostałe nasze serwisy (https://sklep.doko.pl/pl/p/Modul-fotowoltaiczny-350W-OVERLAP-CZARNA-RAMA-LR6-60OPH-LONGI-SOLAR/32138) posiadają równie wciągające treści, które zaabsorbują Cię totalnie.

Ale jak przyjrzy się parametrom technicznym i porówna z droższymi modelami, takimi jak na przykład Słuchawki Philips SHL5905BK (SHL5905BK/10) (), to łatwo zauważyć kilka ważnych różnic. W droższych modelach same głośniki wykonane są z neodymu, który ma znacznie lepsze parametry niż zwykłe magnesy. Inny jest również surowiec użyty na membranę, a pałąk, korpus i nauszniki także wyglądają dużo lepiej niż w słuchawkach najtańszych. Wydaje się że są to drobne i niezbyt istotne rzeczy, ale w wszystkie razem powodują, że droższe modele słuchawek brzmią dużo ładniej, i to tłumaczyć będzie ich wyższą cenę.

A jak sprawa się będzie miała w egzemplarzach prezentujących najwyższą półkę, czy tu także różnica będzie zauważalna? Osoby, które miały okazję włożyć takie słuchawki na uszy z pewnością potwierdzą, że tak. Będą to potwierdzać również parametry i zastosowane do wykonania komponenty. Słuchawki Monster Beats by Dr.Dre Solo Black posiadają specjalnie zaprojektowaną obudowę która zwiększa dynamikę muzyki w określonych pasmach częstotliwości, zdecydowano się wykorzystać również części tytanowe, które dają muzykę bez żadnego zniekształcenia. Podczas projektowania tych słuchawek wykonano szereg testów, przez co końcowy produkt jest dopracowany we wszystkich szczegółach i zachwyca poziomem muzyki, którą odtwarza. Także inny model tego producenta, Słuchawki Monster Beats by Dr.Dre STUDIO Białe jest wart wszelkich pieniędzy, w nim również użyto materiały najwyższej jakościowo i wiele technologicznych nowinek, co rzecz jasna przełożyło się na wykonanie i parametry.

18 września, 2021