Miejsce, gdzie będą bawić się nasi goście weselni

Kiedy organizujemy sami swój ślub dochodzi nam całe mnóstwo obowiązków. Zaczynając najczęściej zastanawiamy się nad listą gości, a potem czekamy, aż wszyscy potwierdzą czy przyjadą. Wtedy przychodzi czas rozsadzania osób, które przybędą. Oczywiście część par młodych nie robi karteczek z imionami gości i każdy może usiąść gdzie chce.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w takich sytuacjach dość często wychodzi na to, że goście, którzy przyszli razem muszą siedzieć osobno. Nie jest to przyjemna sytuacja. Jeśli więc jednak postawimy na karteczki z imionami, czyli będziemy planować jak goście będą siedzieć musimy poinformować o tym ludzi, którzy będą zajmować się wystrojem naszej sali. Wiemy też, że sala weselna powinna zostać zamówiona sporo czasu wcześniej, szczególnie, jeżeli jak wiele osób chcemy zorganizować wesele w okresie od maja do końca września. Niektóre sale mają tak duże obłożenie, że przez najbliższe dwa lata nie prowadzą zapisów na śluby. Dlatego powinniśmy odpowiednio wcześnie zabrać się za poszukiwania miejsca, gdzie będzie miało odbywać się wesele.

Przyozdobienie, rozstawienie stołów i krzeseł, zwrócenie uwagi na każdy szczegół

Wszyscy chcieliby, żeby ich ślub był wyjątkowy.

Jeśli ten materiał jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis sesje zdjęciowe, w którym są podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Ale, żeby cała zabawa weselna była naprawdę dobrze zapamiętana to musimy pamiętać o wielu szczegółach. Najistotniejsza jest odpowiednia sala weselna, która zmieści wszystkich gości i umożliwi świetną zabawę. Musimy porozmawiać z osobami, które wynajmują sale jak to jest z jej przyozdobieniem. Zdarza się para młoda woli sama wszystkim się zająć, bo wynajmujący ma w ofercie na przykład tylko dwie opcje kolorystyczne.

Zaciekawił Cię ten wpis? To doskonale, gdyż oryginalny wpis ma podobne informacje do publikowanych.

Jednak sporo domów weselnych ma w swojej ofercie bardzo różne opcje wystroju sali weselnej.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Agence Tophos
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego na pewno uda nam się w ich ofercie odszukać coś dla siebie. Oczywiście prawda jest taka, że każdą dużą przestrzeń jesteśmy w stanie zaaranżować na salę weselną. Ale może powstać kłopot z gorącymi posiłkami, bo jeśli chodzi o zimne jedzenie i napoje to problemu nie będzie. Nawet z orkiestrą da się dogadać. Jednak, kiedy nie będzie kuchni, gdzie wszystko mogłoby zostać podgrzane to możemy mieć pewien problem. Jak wiadomo polskie wesele nie uda się bez gorących posiłków, więc jeżeli już sami zaaranżujemy jakieś miejsce na salę weselną to nie zapominajmy o tym, że trzeba pomyśleć, co zrobić, by posiłki podać na ciepło.
21 lutego, 2020