Na topie gadżety, które warto mieć

W tym świecie ludzie mają ogromne możliwości. Wszystko gna naprzód i obecna technologia jest wręcz nie do ogarnięcia. Możemy kupić, co tylko chcemy, a jeżeli okaże się, że jakiejś rzeczy nie ma, to możemy ją stworzyć z dostępnych komponentów. Obecnie wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Dlatego producenci są zmuszeni produkować albo niesamowicie uniwersalne rozwiązania, albo też zawężyć swą działalność do określonej grupy odbiorców, bo w takiej sytuacji na pewno też odniosą sukces. Dokładnie tak jest firmami, które sprzedają sprzęt do sportów ekstremalnych. Jednak nie jest to tylko sprzęt podstawowy a wiele dodatków, które umożliwiają między innymi na kręcenie filmików z ciekawej perspektywy. Tak, więc nikogo dziś już nie dziwi kamera na kask. Jeszcze nie tak dawno potrzebowalibyśmy dużo pieniędzy, żeby zainwestować w taką kamerę, ale obecnie możemy kupić za niewielkie pieniądze zupełnie dobry sprzęt. A dzięki kamerze na kasku damy radę montować świetne filmiki. Tak, więc naprawdę dobrze zainwestować w kamerę na kas, jeśli chcemy nakręcić interesujące filmiki. Najlepiej łączyć te filmiki z kamery na kasku z filmami z kamerki, która kręciłaby wszystko w normalny sposób (kamera na kask na
Dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiejsze możliwości

Kiedyś kręciliśmy wszystko normalnymi kamerami. Jak chcieliśmy zrobić zdjęcie z pewnej wysokości to trzeba było wspiąć się na dach albo lecieć helikopterem. Teraz można kupić DJI Inspire 1 i zrobić genialne fotki i kręcić dobre filmiki. Wszystko w świetnej jakości i z jakiego tylko chcielibyśmy miejsca. Ale takie drony są drogie, bo są to już drony stworzone z myślą o firmach, które za robienie filmików z wysokości są w stanie otrzymać spore pieniądze.

Takim ludziom opłaca się kupno takiego drona. Oczywiście dla różnych hobbystycznych pomysłów możemy wybrać tańszego drona. Tych jest mnóstwo, niemal, co chwila widzimy reklamę jakiegoś taniego drona. Warto z niej skorzystać. Ale nie powinniśmy liczyć na to, że taki dron dji tello cena będzie nam długo służył i że nie pojawią się jakieś defekty czy to na filmikach czy zdjęciach. Oczywiście dla amatorów świetnej zabawy, to na pewno okaże się wystarczające, ale profesjonaliści powinni wybierać jednak porządny sprzęt, czyli muszą nastawić się na wydatek około kilku tysięcy złotych. Ale są oni pewno, że sprzęt nie zawiedzie w jakiejś istotnej chwili.

Październik 30, 2018