Nie krępujmy się świętować, to wręcz nasz obowiązek. A każde święto zasługuje na prawdziwe celebrowanie

Dzisiaj nie brakuje okazji, by wspólnie świętować. Życie rozdaje nam dużo powodów do celebrowania rożnych wydarzeń. Niestety, nie tylko tym żyjemy, więc zdarzają się gorsze dni, a nawet tragedie, które najlepiej przeżyć w smutku i zadumie. Na szczęście jednak, każde szczęśliwe dla nas wydarzenie możemy świętować, jakbyśmy osiągnęli jakiś znaczący sukces. I tak w istocie jest, ponieważ zdobywamy naprawdę dużo w te szczęśliwe dni. W zależności od święta są to rocznice, urodziny bądź triumfy, za które musimy wznieść toast.

tort

Autor: Peter
Źródło: http://www.flickr.com

Warto się cieszyć, gdy nasz przyjaciel ma urodziny lub kogoś spotykamy po kilku latach, warto się cieszyć z taką osobą, że razem przeżyliśmy tyle lat i dalej możemy świętować. W życiu bowiem, jak to widać czasami nic nie jest nam zagwarantowane na 100%, wszystko jest na chwilę, nasze życie jest w zasadzie tylko na jakiś czas i nie wiadomo, kiedy się skończy. Dlatego tak ważnym jest, żeby świętować jego każda chwilę.

Wiadomo, że nie da się robić tego przez cały czas, gdyż mamy prawdziwe życie i nasze sprawy, o które możemy zabiegać. Możemy co prawda w ciszy triumfować, lecz to nie będzie to samo, gdy możemy z osobą, którą lubimy czy kochamy wznieść toast za kolejny sukces. Bo prawda jest taka, iż sukcesy smakują najlepiej, kiedy można się nimi cieszyć z innymi. Jakby to było, gdyby nam się coś udawało, ale nie mielibyśmy sposobności, do świętowania ich z innymi. To byłoby smutne, co więcej, nie moglibyśmy cieszyć się w pełni naszym szczęściem. Warto również cieszyć się okazale, zorganizować coś, żeby podkreślić ten sukces. Nabyć tort – tort-artystyczny.pl/ lub torty na zamówienie (doczytaj: torty dla dzieci Wrocław), pomyśleć o innych atrakcjach oraz szczerze się cieszyć, zaakcentować to idealną imprezą.

tort

Autor: Michael Kopp
Źródło: http://www.flickr.com

Powinniśmy pamiętać o tym, albowiem w życiu wydarzenia tak wspaniałe przeplatają się ze smutnymi zdarzeniami lub chociażby przeciętnymi, niewartymi odnotowania. Tym bardziej powinniśmy być zdecydowanie mocniej wyczuleni, aby celebrować sukcesy, jakie niejako są esencją naszego życia. Nikt nie wie tak naprawdę, ile nas ich jeszcze czeka i czy obecny sukces nie będzie ostatnim. Dlatego też właściwe świętowanie takich wydarzeń nie jest niczym złym, to raczej bardzo pożądany, wręcz konieczny stan.

17 grudnia, 2021