Nowatorski model GoPro HERO 3, aparat cyfrowy eos 70 d – zaprojektowane by wykonywać fantastyczne obrazy.

Lustrzanka cyfrowa jest uważana za najlepszy pod względem jakości, aparat cyfrowy. Nie musi się być specjalistą, aby móc robić świetne zdjęcia z wykorzystaniem porządnej lustrzanki cyfrowej. Wraz z dynamicznym rozwojem technicznym poprawia się rozdzielczość matryc w lustrzankach cyfrowych. Współcześnie najlepsze modele aparatów posiadają nawet 60 mln pikseli. Kiedy przychodzi do zakupienia konkretnego aparatu pojawia się sporo wątpliwości, powiązanych z wyborem upragnionego urządzenia. Canon EOS 70D to lustrzanka z matrycą APS-C, o rozdzielczości 20,2 mln pikseli, dzięki niej zdjęcia zawierają niebywałe szczegóły.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com
EOS 70D oferuje mikroregulację obiektywów, dotykowy, odchylany i obracany ekran LCD pozwala fotografować przedmioty pod różnymi nachyleniami i łączność Wi-Fi. Zamontowane łącze bezprzewodowe zapewnia kierowanie aparatem i szybkie oglądanie obrazów. Funkcja zapisu w całej rozdzielczości z szybkością 7 klatek/s, pozwala na monitorowanie dynamicznych wydarzeń. Zainteresowani tematem mogą zajrzeć na stronę GoPro cenione jest na wszystkich kontynentach ze świetnych, maleńkich kamer wykorzystywanych często do nagrywania wideo z ryzykownych dyscyplin sportowych czy różnych tego typu atrakcji. Korporacja idealnie wbiła się w niszę i w tym segmencie rynku nie ma zbyt dużej współzawodników. Seria aparatów GoPro od paru lat zdobywa uznanie wśród miłośników sportów ekstremalnych. Zobacz to:

Każdy kolejny model jest dużo lepszy od poprzedniego. GoPro HERO 3 aż trzykrotnie jest lepszy pod kątem technicznym swoich poprzedników. Kamera Go Pro hero 3 jest stosowana pod wodą. Tej kamery używają operatorzy podwodnych filmów dokumentalnych, nakręcający materiał w morzach i oceanach. Wielkim walorem jest to, że GoPro Hero 3 posiada moduł Wi-Fi. Jej wydajność podwyższyła się aż dwukrotnie. Urządzenie rejestrujące GoPro Hero 3 posiada aż dwa razy większą ilość pikseli niż jego prototyp a to przecież w głównej mierze rozdzielczość decyduje o wyglądzie obrazu. Nowy model jest o wiele mniejszy i lżejszy od prekursora. Jak zwykle można go doposażyć w wiele akcesoriów: kilka rodzajów uchwytów na głowę i kask, kilka na rower, statyw, nadgarstek, korpus ale także barwny wyświetlacz LCD czy lepszy akumulator.
8 listopada, 2022