Nowe oferty firmy clarks

W sezonie jesień-zima 2014/2015 marka CLARKS, będąca znakiem misternego rzemiosła, swobodnego brytyjskiego kierunku i technologicznej innowacyjności, sporządziła autentycznie nadzwyczajną kolekcję obuwia. Weny dostarczyło osobliwe dziedzictwo marki, najgorętsze trendy ze ogólnoświatowych wybiegów, oraz moda ulicy.

Nowatorska kolekcja CLARKSodznacza się znakomitą równowagą między odmianą, jakością i funkcjonalnością. Buty w okazałej gamie zróżnicowanych modeli w hipotezie architektów CLARKS, ma stanowić trap pomiędzy obszarem pracy i wypoczynku. Porę roku rozpoczyna plejada brogsów, utrzymanych w uwspółcześnionej stylistyce retro, także wytwornych minimalistycznych Oxfordów, wzory skonstruowane z lakierowanej skóry, z dekoracyjną podeszwą w kontrastującym odcieniu, które zgodnie z zaleceniami czołowych kreatorów mody, mogą, a nawet muszą być noszone nie wyłącznie w toku odświętnych okazji, lecz także w ciągu dnia. Zobacz: Kolekcja jesienno-zimowa CLARKS emanuje magnetyzmem.

Buty clarks

Autor: CLARKS

Świetne sztyblety, kamasze kierowane kreacją roboczą, to absolutny przebój sezonu, kierunkiem militarnym i trekkingiem polarnym, również ciężkie buty, nawiązujące do ruchu punk.

Koniecznie zobacz na stronie (http://www.poznan.optitaxi.pl/) podobne posty. Tam również przeczytasz coś emocjonującego, ponieważ prezentuje ona podobną problematykę.

Wygładzane, nabłyszczane i lakierowane skóry, tworzą motyw kluczowy kolekcji. Ich czar uwypukla repertuar zimnych barw ziemi i jesiennych odcieni, ożywionych akcentami czerwieni, niebieskości, zieleni i żółci.Słabość marki CLARKS do znakomitego wykończenia podkreślają bogate perforowania, wyraźne przeszycia, wypukłe szwy, odzieżowe wstawki, sprzączki, zatrzaski, kontrastujące wiązania, czy haczykowate połączenia w górnej części podniesionej cholewki. Nowina z kolekcji damskiej CLARKS ustanawiający wspaniałe dopełnienie wytwornego, stonowanego stroju, z całą pewnością odpowiadać okaże się przyjętemu nurtowi, a także wzbudzi zbiorowy podziw i zwróci oczy wszystkich na stylizację.

Eleganckie szpilki CLARKS o zgrabnej figurze, podnoszące się na supermodnym obcasie, stworzone z wykwintnej włoskiej skóry lakierowanej, to obuwie, które szybko nie wyjdzie z mody. Sprawdzi się również znakomicie w czasie wystawnych karnawałowych zabaw.
12 stycznia, 2022