Nowoczesne, fachowe kopetry do zabawy

Drony są dzisiaj używane na nadzwyczaj wielką skalę. Zezwalają na filmowanie czy wykonywanie zdjęć z całkiem innego ujęcia, co daje naprawdę sensacyjne rezultaty.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Wyśmienitej jakości drony, takie jak na przykład dron DJI Inspire 1 PRO, mają wspaniałej jakości parametry i perfekcyjną ostrość obrazu, dlatego zdjęcia oraz filmy nagrywane dzięki dronom, mają najwyższą jakość. Drony wykorzystuje się między innymi przy różnorodnego typu wydarzeniach kulturalnych – koncertach, występach kabaretowych, przeglądach itd. Do tego wolno je wykorzystać również do sesji zdjęciowych i filmów ślubnych, reklamy albo marketingu.

Do jednych z lepszych rodzajów dronów, jakie aktualnie znajdują się na rynku, przynależy dron inspire 1, który oddany jest do fachowego użytku. Świadczy o tym choćby cena, która sięga nawet do 14 tysięcy złotych. Dron charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim designem, a także cudownymi parametrami, pozwala na profesjonalne filmowanie, albowiem jest wyposażony w kamerę, jaka notuje obraz w standardzie 4K. Urządzenie zapewnia zgrabne, wyraźne ujęcia, dodatkową opcja jest możliwość podglądu na żywo. Dzięki temu zdołamy systematycznie obserwować, jakie obrazy są rejestrowane przez dron, co naturalnie daje nam nad nim znacznie większą kontrolę. Dron inspire 1 ma podobnie inteligentny system zasilania, jaki informuje użytkownika o pozostającym czasie baterii.

Publikowany tekst nieprawdopodobnie Cię zainteresował? To przejrzyj też odmienne pomocne informacje, które zawierają ogromnie ważne dane – pochłoną Cię zupełnie.

Dron 3DR SOLO

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Równie ogromną renomą cieszy się dron 3D Robotics, który wyposażony jest w precyzyjny kontroler lotu i 3-osiowy gimbal. Dronem można bez trudu kierować przez aplikację na telefony komórkowe, jaka zezwoli nam kontrolować drona, oraz nawet zaplanować mechaniczny lot. Jako jeden z nielicznych rodzajów, dron 3d robotics posiada przycisk PAUSE, jaki umożliwia zatrzymanie drona w miejscu, w powietrzu. Dron ma też wbudowany system monitorowania baterii. Jeżeli będzie ona na wyczerpaniu, użytkownik będzie o tym zawiadomiony, dzięki czemu będzie mógł bez uszczerbku sprowadzić dron na ziemię.

6 kwietnia, 2022