Odkryj sprawdzone sposoby na idealny ubiór na pierwszą komunię dla Twojej córki

Komunia to wyjątkowy moment dla każdej dziewczynki. To wielkie doświadczenie. W tym dniu Twoja córka chce wyglądać uroczo.
Alby, buty oraz wianki do komunii – czyli ABC stroju komunijnego

komunia

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

A jak albaRozpoczynamy od decydującego składnika ubioru, czyli alby. Alba to biała zwykła szata, z szerokimi rękawami.

Spodobał Cię ten artykuł? To zobacz ponadto to, tu również są wyłącznie świetne informacje (boskabijoux.pl/k/bizuteria-damska/kolczyki-damskie/z-krzyzykami-damskie/), które na pewno Cię zainteresują.

Jest długa i sięga aż do kostek. W sklepach znajduje się niemały wybór alb. Zobaczymy między innymi alby z szeroką kontrfałdą, alby z zakładką od ramienia czy też alby poszerzane. Zamiast nich możemy postawić na tradycyjne sukienki, które są bardziej ozdobne. Posiadają koronki,a niektóre z nich nawet wielokolorowe tasiemki. Wszystko zależy od naszych upodobań. Jeżeli lubimy prosty krój, zdecydujemy się na albę (zobacz na stronie Jeśli preferujemy bardziej ozdobny styl pewnie zdecydujemy się na klasyczną komunijną sukienkę.

B jak butyDrugim szalenie istotnym elementem stylizacji są buty. Aby pasowały do całkowitej reszty stroju muszą być białe albo kremowe, gustowne i najistotniejsze – funkcjonalne. Najlepiej wybrać klasyczne baleriny, zrobione z mięciutkiej skóry, zdobione kwiatem, wstążeczką, czy delikatnymi koralikami. Możemy też wybrać buty z niedużym obcasem, które mają maksymalnie dwa centymetry. Istnieje jednak duże ryzyko, że okażą się o wiele mniej funkcjonalne.

Jeżeli chcesz uzyskać podobne dane na omawiany wątek, to w pierwszej kolejności zerknij tutaj oraz przenieś się do źródła (https://btzielonadolina.pl/), a znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo nowych komunikatów.

W żadnym wypadku nie możemy wybrać butów na wysokim obcasie. Będą nie tylko niewygodne, ale mogą też zniszczyć stópkę Twojej córki.

Pamiętajmy o istotnej podstawie: buty do komunii powinny zakrywać palce u stóp. Pamiętajmy aby dobrać do nich odpowiednie rajstopy albo podkolanówki, które, tak jak reszta stroju, muszą być w jasnym kolorze.

komunia święta

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Końcowym elementem, który przyozdobi Twoje dziecko w tym fantastycznym dniu będzie wianek. Jeżeli chcemy wybrać ten najpiękniejszy możemy wspomóc się Internetem, wyszukując przykładowo: wianki do komunii (zobacz tutaj). Zobaczymy, jak ogromny jest wybór w tym obszarze. Można wybrać wianki do komunii przyozdobione koralikami albo małymi kwiatkami z materiału. Na koniec należy podkreślić, że strój nie powinien być najważniejszy w tym czasie. Jest wyłącznie dodatkiem do całej uroczystości. Uważajmy także na ceny, nie musimy wydawać majątku, aby nasze dziecko czuło się w tym dniu szczególnie.

Marzec 20, 2020