Popularność e-booków nie może za bardzo zdziwić!

Tradycyjne księgarnie są w dalszym ciągu dochodowymi biznesami, lecz nie zapominajmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej popularne. A co najbardziej istotne, owy trend szybko ulega powiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tą modą, bo to niemożliwe.

Czytniki e-booków

Autor: Cloned Milkmen
Źródło: http://www.flickr.com

Sporo bardziej wskazanym wyjściem jest porozglądanie się za niszami, dzięki którym stosunkowo skostniały biznes nareszcie będzie jak ulał pasował do naszych czasów. Nie uważajmy, że świat, który tak błyskawicznie biegnie do przodu, będzie najzwyczajniej czekał na nas. Dobrze, ale pomyślmy które urządzenia są znakomite dla miłośników czytania w elektronicznej formie.

Dużo osób, także Polaków, uważało, iż e-booki powodują duży ból oczu, łzawienie, etc. Być może faktycznie czytanie w opasłe książki na zwykłym laptopie jest bardzo męczące, lecz trudno nie zauważyć, że Kindle wielce zmienił nasz cały świat.

Zaabsorbował Cię opisywany artykuł? Kliknij i sprawdź koniecznie (http://www.bajkowyslub.com/produkty/podziekowania-dla-gosci-weselnych/) szybko, tutaj znajdziesz coś, co najprawdopodobniej też będzie równie ciekawe.

Można śmiało powiedzieć, iż w żadnym razie ktoś kto choćby jeden raz czytał książka na czytniku Kindle, będzie twierdził, że mocno pieką go oczy.

To znaczy zapewne znajdą się tego typu osoby, ale można śmiało powiedzieć, iż to wyłącznie uczniowie, którzy na czytniku są zmuszeni czytać lektury szkolne, które do interesujących bez wątpienia raczej nie należą. Przynajmniej w większości. Pewnie większość polskich uczniów akceptuje tę opinię. Czyli zakupmy sobie, jeżeli oczywiście posiadamy kasę, czytnik Amazon Kindle Paperwhite, a zapewne będziemy pod ogromnym wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych

Autor: Tony McNeill
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli ktoś wiele czyta, to nawet w sumie nie powinien się zastanawiać. Pamiętajmy jedno: Kindle spowodował, że nareszcie czytanie fajnych pozycji książkowych jest niejako na wyciągnięcie naszej ręki. Ciężko deprecjonować wielkie zasługi amerykańskiej firmy o nazwie Amazon.

Czymś wielce godnym zainteresowania jest również koreańskie dzieło: a konkretnie Samsung Galaxy Tab. Raczej modne w Polsce cacko.

Zapamiętajmy, że chociaż nietrudno dostrzec tzw. hejt na produkty Samsunga, to i tak trzeba postarać się docenić owego producenta. W ogóle ogromne gratulacje dla Koreańczyków – bardzo inteligencja nacja, która sprawiła, że także życie Polaków jest łatwiejsze.

29 kwietnia, 2022