Romantyczny czas z wyjątkową osobą w niesamowitej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość oraz pretekst do wymarzonego wypoczynku. Jak zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zburzyć tych wyczekiwanych chwil?

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym pytaniem musi być: „gdzie na weekend we dwoje”? Czy będą to górskie kurorty czy nadmorskie domki letniskowe odpowiemy sobie samodzielnie. Doskonale znamy swoje upodobania, zatem bez problemu zdecydujemy się na aktywny wypoczynek albo błogie lenistwo. Jeżeli jesteśmy ekstrawertykami, nie zabieramy ze sobą przyjaciół. Skupmy się na ukochanej osobie, poświęćmy jej calutki swój czas i uwagę. To doskonały pretekst do tego, by jeszcze lepiej się poznać. Idealną okazją do tego mogą być wczasy świąteczne 2015.

Aktualny rok nie sprzyja występowaniu długich weekendów, tak lubianych przez Polaków. Zawsze jednak można wziąć niedługi urlop i spędzić trochę czasu we dwoje.

Fascynuje Cię ten wątek? To odsyłam do strony www, gdyż przeczytasz tam dużo interesujących informacji w tej dziedzinie.

Ale gdzie na weekend we dwoje? Tam, gdzie czujemy się dobrze. Malutki pensjonat w środku lasu. Cichy szum strumyka w tle. Wymienione elementy tworzą romantyczny klimat. Kilkugodzinny spacer w blasku księżyca lub o poranku to wspaniały pomysł. Dowiedzmy się, czy w pensjonacie jest wyznaczone specjalne miejsce do przygotowania ogniska. Jeżeli tak, to kupmy ulubione wino, które umili nam czas spędzony razem. Wspaniały nastrój podkreśli optymalna muzyka. Zrezygnujmy ze szybkich kawałków rockowych, na rzecz spokojnych ballad. Nie obawiajmy się poprosić najukochańszą osobę do tańca. Taniec wspaniale zbliża do siebie i, co ciekawe, cementuje związek. Zapomnijmy o reszcie świata. Zdecydujmy się na miejsce, w którym nie ma zasięgu. Dzięki temu nikt nie przeszkodzi nam w tym wyjątkowym wypoczynku. Nie wskazane jest również zabieranie ze sobą pracy.

Laptopy powinny pójść w odstawkę. Wczasy świąteczne 2015 – , powinny minąć bez seriali. Tylko wtedy poznamy, co to znaczy porządnie wypocząć. Całkowicie oddamy się drugiej osobie, omówimy plany na najbliższy czas. Wyjaśnimy wszelkie nieporozumienia. Wybierzemy się do małej knajpki, by spożyć pyszną kolację. A później może zdecydujemy się na film. Dobra komedia romantyczna wywoła wyczekiwany uśmiech na twarzy i wprawi w radosny nastrój. Czego można chcieć więcej? Zatem gdzie na weekend we dwoje? Tylko tam, gdzie staniemy się sobą. Ale ważniejsze pytanie brzmi, z kim na wczasy świąteczne 2015? Przede wszystkim z kimś cudownym, przy kim serce zaczyna bić mocniej, a cały bezsensowny świat schodzi na drugi plan. Tylko takie romantyczne wczasy będą miały sens. A jeżeli tak będzie, to weekend we dwoje będziemy mogli spędzić chociażby na końcu świata!

14 sierpnia, 2021