Spory wybór ofert tabletów – w jaki sposób sobie z tym poradzić?

Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co parę miesięcy pojawiają się nowe produkty, a producenci przeganiają się w nowinkach technicznych które mają zachęcić klientów do zakupu właśnie ich produktów. Zmieniły się również oczekiwania jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna popularne były modele 7 i 10 calowe, ale teraz coraz częściej można spotkać inne wymiary, przykładowo 8 lub 9 cali. Dla przykładu firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowe urządzenie w najbardziej popularnej grupie tabletów o przekątnej 7 cali (więcej informacji znajdziesz tu: Tablet A1000 (59-369818)).

Rzetelna informacja z www (http://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-99-OnePlus-7-Pro-vs-iPhone-Xs-Max-porownanie/104) przyda się każdemu. Więc zachęcamy do przeczytania naszego kolejnego wpisu. Wyszukasz go pod poniższym linkiem.

Ekran posiada rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16-gigowa pamięć pozwoli na swobodne użytkowanie większości aplikacji. Ogromnym plusem tej wersji tabletu jest bardzo dobry dźwięk, otrzymany dzięki dwóm porządnym głośniczkom stereo. Z kolej Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali zamknięte w elegnckiej ciemnej obudowę. Tablet już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie solidnie wykonanego, a także stylowego i eleganckiego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

W środku jest równie dobrze, procesor z czterema rdzeniami bez żadnych problemów sobie poradzi z każdą aplikacją, a duża ilość pamięci zapewni dobrą pracę w każdej bez wyjątku uruchomionej grze. Dodatkowo ten model wyposażony został w modem 3G, dzięki czemu będzie on miał możliwość połączenia z internetem z dowolnego miejsca. No i nie należy zapomnieć o pojemnej, która znacznie przedłużyła czas pracy urządzenia.

Podobny zestaw parametrów posiada Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. 10-calowa matryca gwarantuje wyraźny i ostry obraz o bardzo dużej rozdzielczości, a procesor z dwoma rdzeniami wystarczającą wydajność do sprawnej i szybkiej pracy. Również model Kiano (Tablet Young 9 Dual) ma na wyposażeniu modem 3G i pojemny akumulator, a w przeprowadzanych testach wypada wyjątkowo korzystnie w porównaniu z innymi konkurentami. Firma Kiano postanowiła zaproponować coś również dla najmłodszych, i dla nich dedykowany jest Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki niskiej cenie i dobremu wykonaniu ten model tabletu idealnie będzie się nadawał jako prezent dla każdego malucha.
8 lutego, 2020