Twoja dziewczyna dąsa się w ostatnim czasie coraz częściej

Na okrągło miewa o coś żal, odpowiada jedynie półsłówkami, a na pytania co się dzieje reaguje bardzo nerwowo? Ty z kolei nie wiesz, o co jej tak faktycznie chodzi?

Cóż, kochani mężczyźni, panie niekiedy czują się niedowartościowane, chcą dużo więcej komplementów i pełnych czułości gestów z waszej strony. Wy niestety nie nauczyliście się jeszcze do dziś odczytywać takich sygnałów i właściwie ich interpretować. Kiedy w ostatnim czasie sprawiłeś kochany chłopaku jakiś prezencik własnej partnerce? Tak, totalnie bez okazji. No właśnie – bardzo rzadko, a może nawet ani razu, a kobiety potrzebują takich czułych gestów. Nie drażnij zatem własnej partnerki pytaniami o co chodzi, ale zrób jej niespodziankę. Nie wiesz jaką? Odwiedź z nią chociaż pobliski sklep z biżuterią. Wysil się na jakiś drobiazg, a na pewno złość Twojej partnerce bardzo szybko minie. Jeżeli to przekracza Twoje możliwości finansowe, ponieważ obawiasz się, iż ukochana wybierze coś drogiego, daruj sobie sklep z biżuterią i kup jej bukiet pięknych kwiatów. Wiele nie kosztuje, a kwiaty za każdym razem kruszyły serca paniom. Oprócz tego miej na uwadze, iż należy chwalić i komplementować, a bardzo szybko zobaczysz, że Twoja kobieta nie ma humorów. Będzie radosna, a ciche dni odejdą w zapomnienie.
Laserowy paintball

Autor: BraNewbs
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni, troszczcie się bardziej o swoje żony. Kobiety bez komplementów usychają prawie jak kwiaty.

Naprawdę niedużo trzeba, aby nasza wybranka była wesoła. Pokażcie, jak bardzo Wam na niej zależy i zamiast wyjścia z kolegami, wybierzcie czasem kino z ukochaną . Będzie wniebowzięta i wreszcie poczuje się doceniona .
Styczeń 17, 2018