Urodziny to prawie dla każdego najfajniejszy dzień w roku – chcemy je zwykle obchodzić z bliskimi

Gdy jesteśmy przedszkolakami, to czekamy z utęsknieniem na swoje urodziny. Śnimy o nich już nierzadko nawet dwa miesiące wcześniej. Śnimy o różnych podarunkach i o torcie.
Gdy jesteśmy już starsi, to nierzadko odchodzimy od obchodzenia urodzin.

uroczystość

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com
Zastawiamy się dojrzałością. Mówimy, że nie wypada. To błąd. W każdym wieku potrzebujemy szczypty szczęścia oraz szaleństwa. Przyjemnie jest przecież ujrzeć wszystkie drogie nam osoby przy nas w tym samym miejscu. Wszyscy świetnie się bawią i dobrze nam życzą.

Nie wahaj się – więcej wiadomości czytaj w serwisie (www.kamieniarstwo.pl/kontakt/), który dla Ciebie opracowaliśmy. Jeżeli masz jakieś pytania – z chęcią na nie odpiszemy.

Kłopotem może być tylko to, jaki prezent na urodziny dostaniemy.

Prawdą jest, że im jesteśmy starsi, tym trudniej podarować nam udany prezent na urodziny. Z wiekiem stwierdzamy, że mamy już większość rzeczy. Ciężej też nas czymś naprawdę zadziwić. Należy długo znać solenizanta, by prezent wywołał nieudawany uśmiech na jego buzi. Jeśli pragniemy być oryginalni, to nie powinniśmy damie kupować kosmetyków, a mężczyźnie skarpetek. O wiele lepiej będzie dać jakąś książkę albo płytę. Warto wcześniej ostrożnie wypytać o preferencje jubilata lub po prostu taktownie rozejrzeć się po salonie i szybko zweryfikować jaki typ książek widzimy na jego półkach najczęściej.

Jeśli uważasz, że ten artykuł jest warty uwagi, to kliknij też ten link – równie ciekawe materiały znajdują się w źródle (https://tborkowski.pl/nagrobki-dzieciece/).

Jeżeli będzie to prezent dla młodej osoby – na przykład kumpla z uczelni – możemy wręczyć coś szalonego.

Jeśli uwielbia sporty ekstremalne, to na pewno ucieszy go skok na bungee albo wejściówka na grę w paintball.
Pamiętajmy, że nie liczy się cena prezentu, a nasza pamięć o solenizancie.
26 stycznia, 2022