Wydruk wielkoformatowy bądź kalendarz ze zdjęciem- doskonały prezent

Rozmyślając nad najlepszym prezentem dla znajomych na rocznicę ślubu lub urodziny, warto zorientować się co oferują firmy drukujące fotografie w dużym formacie. Wystarczy posiadać wybrane zdjęcie, w prawidłowym formacie i przekazać je specjalistom. Doskonałym prezentem dla osób, które zwracają dużą uwagę na wystrój swojego wnętrza będą wydruki na płótnie.

Kalendarz

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Tego typu wydruk odbywa się na materiale zbliżonym do malarskiego płótna. Wybrana grafika przypomina obraz i może służyć za elegancki dodatek na przykład salonu tudzież sypialni solenizantów. Warto wyszukać odpowiednią firmę, która specjalizuje się w takich drukach, ponieważ powinny one być trwałe oraz nie podatne na promieniowanie słoneczne. Istotne jest utrzymanie nasyconych barw ulubionego zdjęcia drukowanego na płótnie.

Takie firmy posiadają w swojej ofercie również inne formy prezentów ze zdjęciami w roli głównej. Między innymi są to fotokalendarze czy też fotoksiążki. Fotoksiążki to perfekcyjny prezent dla pary młodej. Niedawno popularne stało się drukowanie fotoksiążek z najładniejszymi zdjęciami ze ślubu. Tego typu prezent z pewnością spodoba się znajomym. Firmy fotograficzne bardzo często oferują tego rodzaju rozwiązania zamiast znanych wszystkim albumów ze zdjęciami.

Fotokalendarze natomiast to doskonały prezent dla rodziców. Kto nie pragnąłby posiadać kalendarz z fotografiami swojego dziecka. Jest to też świetny prezent przykładowo dla babci lub dziadka, kiedy chcą posiadać w swoim domu zdjęcie (www.kodak.wroclaw.pl) wnuków. Kalendarze drukuje się w różnych formatach, mogą mieć paręnaście kartek bądź możemy je wydrukować w postaci plakatu z kalendarzem.

Najlepsze zdjęcie (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-dyplomowe/) z podróży też doskonale sprawdzi się na fotokalendarzu. Wspomnienia z wakacji będą z nami cały rok oraz będziemy mogli nacieszyć oko ulubionymi krajobrazami. Tak samo utworzenie wydruku na płótnie jak również fotokalendarza będzie wymagało posiadania zdjęcia w dobrej jakości. Jeżeli nie jesteśmy pewni, która z ofert będzie najlepsza na prezent, warto jest poradzić się fotografów w studiu, którzy z chęcią doradzą nam odpowiedni zakup.

Lipiec 17, 2018