Wykonywaniem fotografii z powietrza zajmie się za ciebie DJI Phantom

Wizja totalnie zautomatyzowanego świata nie jest już tylko scenariuszem z Gwiezdnych Wojen. To już nie fantazje, dzisiaj wszystkie dziedziny realnego świata zmierzają w kierunku robotyzacji. Nowoczesna reklama wytwarza wszechogarniający apetyt na elektroniczne gadżety. Wiadome jest, że bez robotyki nie da się w przyszłości funkcjonować. Jaki jest dzisiejszy stosunek człowieka do robotów? Aktualnie chcemy, żeby maszyny wykonywały za nas zadania we wszystkich sferach życia, z drugiej strony ogarnia nas histeryczny lęk, że zabiorą nam pracę i, że roboty zawładną światem. Obawy są bezzasadne.

dron

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nawet maszyny nauczymy myślenia, to i tak będziemy nadal nad nimi mieli przewagę w sferze emocjonalnej.

Jeśli pragniesz zdobyć zbliżone dane na prezentowany wątek, to najpierw zerknij tu oraz przenieś się do tekstu (http://www.gohero.pl/gimbale), a znajdziesz w tamtym miejscu szereg świeżych wiadomości.

Dlatego, że nie ma do tej pory algorytmu na subiektywne opinie, punktowanie i umiejętność oceniania. Ogólnemu rozwojowi technicznemu, partneruje tendencja konstruowania maszyn, prostych, pracujących bez nadzorcy i którym jednocześnie zlecimy najtrudniejsze zadania. Po wielokroć, gdy widzimy pokazy współczesnej automatyki, wpadamy w zachwyt nad możliwościami jej wykorzystania. Nazwa dron – zazwyczaj nic nie mówi statystycznemu Polakowi. Od jakiegoś czasu, w dziedzinie techniki, mówi się o nieskończonych możliwościach użycia wielowirnikowców.

gohero.pl

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com

DJI Phantom, to idealne rozwiązanie dla instytucji zajmujących się filmowaniem i fotografowaniem z lotu ptaka, link. Drony renomowanej firmy DJI z powodzeniem mogą posłużyć np. do rejestrowania filmów reklamujących określony region, ukazując zalety przyrodnicze z wysokości. Multikoptery znajdują swoje zastosowanie w takich obszarach jak kartografia, ochrona środowiska a także w zintegrowanych systemach zarządzania kryzysowego lub też w akcjach poszukiwawczych. Po to by powiększyć zasięg działania dronu o wyjątkowe ujęcia z góry lub usprawnić sobie pracę na wysokościach, mamy opcję rozbudowania drona o kamerę GoPro Hero, ekran oraz system transmisji obrazu. Wówczas stojąc twardo na ziemi, możemy napawać oczy obrazem z góry i stać się na chwilę prawdziwym pilotem.

27 grudnia, 2021