Zaawansowana technologia i ogromna jakość elektronicznego systemu kontroli gwarantuje znakomite możliwości

Polska rozwija się w zjawiskowym tempie dzięki innowacyjnej technologii. Dzisiejszy postęp i technologie widzimy wszędzie. W domu korzystamy z niej na co dzień siedząc przed laptopem czy robiąc wyżywienie za pomocą szerokiej klasy urządzeń. W pracy też korzystamy z niej dzięki automatycznej bazie danych czy samoczynnej obsłudze konsumenta.

kontrola dostępu
Samochody, maszyny czy urządzenia sprawiają dzięki postępowi oraz zaawansowanej technologii, że życie staje się o wiele łatwiejsze oraz wygodniejsze. A również korzystamy z nowoczesnej technologii w drodze, komputer serwis laptopów gdynia przenośny czy współczesne komórki posiada praktycznie każdy. Bezosobowe roboty wydają nam bilet tramwajowe, za sprawą którego przechodzimy przez bramy czy jest możliwość wypłacać kasę w bankomacie. ESOK to elektroniczny system kontroli dostępu używany wszędzie tam, gdzie jest wielka wymiana ludzi.

Doczytaj:

Znakomicie sprawdza się w budynkach monitorowanych m.in. w bankach, biurowcach czy instytucjach, a również w basenach czy rozlicznych zakładach. ESOK to innowacyjna technologia w pełni automatyczna do kontroli przesunięcia osób w obiektach chronionych, jaka wysyła informacje z czytnika do komputera za sprawom jakiego wiemy w jakim punkcie był ostatnio stosowany. Elektroniczny system kontroli dostępu może być w formacje karty zbliżeniowej, breloczka czy bransoletki na rękę.

Przynosi wysoki luksus konsumentom przez szybką oraz sprawną ich obsługę, swobodne poruszanie się po obiekcie oraz korzystanie oferowanych usług. Bramki obrotowe dzięki receptorom zbliżeniowym szybko i skutecznie otwierają się używając wyłącznie jednego sensora w budynku. Stosowane są też wszędzie tam gdzie jest ogromna rotacja ludzi i działają w układzie stałym. Bramki obrotowe niskie są używane w punktach kontroli upoważnień do dostępu w budynkach użyteczności publicznej, punktów kontroli biletowej czy zapłat. Natomiast duże bramki używane są na obszarze portów lotniczych czy też dworcach – szerzej na ten temat tutaj.
7 czerwca, 2022